Výuka angličtiny pro studenty a dospělé i on-line

O mně

Ten kdo mě zná ví, že umím být drsná, někdy i nekompromisní lektorka, že trvám na tom, abyste znali základy angličtiny, a nepustím vás dál, dokud se je nenaučíte. Někteří lidé mě kvůli tomu nemusí, nelíbí se jim to, ale já vím co dělám. Mí praví studenty si mě vždy najdou, naše spolupráce je potom dlouhodobá a s výsledky. Vždy volím přátelský přístup s ohledem na Vaše znalosti, miluji energii lidí se kterými pracuji, ale vyžaduji práci, disciplínu a pravidelnost, a umím se zlobit, když se nepřipravujete na lekce, protože jde o můj čas a energii, a Vaše peníze!

Mými studenty se stávají lidé odhodlání a motivováni, lidé, kteří se chtějí angličtinu opravdu naučit, a tak snadno se nevzdávají. Jsou to většinou manageři, vedoucí pracovníci, ředitelé, majitelé firem, lidé, kteří v životě něco dokázali, ale to neznamená že to nemůžete být i Vy. Naučím Vás systému a dám Vašemu studiu směr. Nenechávám Vás padnout a jako správný trenér Vás vedu ke kýženému výsledku krok za krokem, vše ve spolupráci s Vámi. Ne vždy je to cesta lehká, po těch letech praxe vás dokážu motivovat, a když je potřeba i nakopnout, věřte, ten výsledek stojí za to

A když se objeví ve Vaší angličtině zádrhel, dělá vám problém prezentovat (se), i když se léta učíte nebo se vyhýbáte záměrně cizincům, aby jste náhodou neudělal/a chybu, a vůbec máte problém s mluveným slovem, jsem tu pro Vás, abych Vás metodou Faster EFT zbavila těchto zbytečných bloků a změnila Vám pohled a váš přístup k angličtině.
Těším se s Vámi na společnou cestu s angličtinou.

RÁDA VÁM ZODPOVÍM DOTAZY

KONTAKTUJTE MĚ

Za nezávazný kontakt nic nedáte!